Апостиль і Легалізація

Існують два способи легалізації документів:

  1. Апостиль;
  2. Легалізація.

Апостиль — спеціальний знак, який ставлять на офіційних документах, що виходять від установ і організацій країн-учасниць Гаазької конвенції про скасування вимоги легалізації іноземних офіційних документів.
Україна приєдналася до країн, які підписали Гаазьку конвенцію, 02 квітня 2003 року і з 22 грудня 2003 року положення Конвенції набули чинності. З цього часу на документах, виданими українськими організаціями та установами і які надаються в будь-яку з країн-учасниць, проставляється штамп «Апостиль».

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте:

  • детальну інформацію про проставлення штампа «Апостиль»;
  • допомогу в підготовці документів для подальшого проставлення штампу «Апостиль»;
  • переклад документа на необхідну мову, а також його нотаріальне засвідчення;
  • повну конфіденційність;
  • чітко обумовлені терміни виконання замовлення;
  • можливість відправки Ваших документів в будь-яку іншу країну.

 ЛЕГАЛІЗАЦІЯ

Здійснюємо консульську легалізацію в посольствах іноземних держав в Україні, вирішуємо візові питання, даємо консультації особам, які виїжджають на постійне місце проживання, з метою вступу в шлюб, возз’єднання сім’ї, працевлаштування та іншого.

Дуже важливо розуміти, що легалізувати документ не вийде миттєво, дана процедура займає час. До того ж, мало просто надати документ до державного органу, що займається легалізацією, необхідно правильно підготувати і перевірити документ, що надається для легалізації, можливо, зібрати додатковий пакет документів.

Замовте у нас легалізацію документів, і Ви заощадите свій час і нерви!

ЗАМІНА І ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ (ВИТРЕБУВАННЯ)

Наша компанія займається отриманням і заміною (витребуванням) найпоширеніших документів.

Витребування документів являє собою право на отримання дублікатів виданих раніше документів, завірених у встановленому порядку. Такі документи видаються відповідно до актових записів органів, в яких були отримані дані документи і вони рівносильні оригіналам. Для витребування всіх необхідних документів звертайтеся в нашу компанію, ми зробимо це за Вас.

Надаємо кур’єрські послуги та послуги з отримання / відправки документів.

Ми завжди на зв’язку!